Ugrás a fő tartalomra

9700 Szombathely, Akacs Mihály u. 8-10.

+36-20-250-2313

Karrier

Összes karrierlehetőség

Matematika szakos oktató

A Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium ( 9700 Szombathely, Hadnagy u. 1.) pályázatot hirdet matematika  oktatói munkakör betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel három hónap próbaidő kikötésével.

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve Vas Vármegyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium
Iskola címe 9700 Szombathely Hadnagy utca 1.
Honlap https://www.savaria-szki.hu/
E-mail cím savaria@savaria-szki.hu

A meghirdetett állás

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Az oktató alapvető feladata a tanuló, illetve a képzésben részt vevő személy oktatása, a képzési és kimeneti követelményekben és a programkövetelményben meghatározott törzsanyag átadása, elsajátításának ellenőrzése, sajátos nevelési igényű tanuló, illetve képzésben részt vevő kiskorú személy esetén az egyéni fejlesztési tervben foglaltak figyelembevételével.

A jogszabályoknak és szakmai követelményeknek megfelelően, az igazgató irányítása mellett a szakképző intézményben matematika tantárgy oktatása és az ezzel összefüggő feladatok ellátása.

Bérezés: megállapodás szerint

Pályázati feltételek:
– egyetemi szintű matematika szakos tanári végzettség,

– büntetlen előélet,

– cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

– fényképes szakmai önéletrajz,

– motivációs levél fizetési igény megjelölésével,

– végzettséget igazoló okiratok másolata,

– 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány,

– nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához, valamint személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez.

További információt telefonon keresztül Sümegi Tamás igazgató úr nyújt.

A mghirdetett állásra az Állásverzum portálon kerersztül lehet jelentkezni.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK

    • SZC logo fehér
    • Vas Vármegyei Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36-20-250-2313

      E-mail: info@vmszc.hu

      OM azonosító: 203062

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000175

    2024Vas Vármegyei Szakképzési Centrum